• info@diyarbakirrehberi.net
  • 0544 234 5078

Firma Ekleme Nasıl Yapılır?

  1. Firma Bilgilerini Giriniz
Diyarbakir Rehberine Firma Ekleme

Diyarbakir Rehberine Firma Ekleme

Diyarbakır Rehberine firma eklemek çok kolay tabi öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra Anasayfanın altında ki Hemen Firmanı Ekle linkine tıklayabilir yada üye girişi yapıldıktan sonra logomuzun hemen sağ tarafında Firma Ekle yazısına tıklayarak işlemleri yapabilirsiniz.  Açılan menüde dikkat etmeniz gereken iletişim bilgilerinin doğruluğunu kontrol etmek ve işlemleri sırasıyla yapmaktır.

 

Diyarbakır Rehberi size firmanız hakkında sorular sorar doğru bilgiyi girmediğiniz taktirde firmanız onaylanmayacak ve yayınlanamayacaktır. Lütfen gerekli bilgileri eksiksiz doldurduğunuz dan emin olun.

 

Zorunlu alanlar aşağıda listelenmiştir.

  • Firma Adınız
  • Telefon Numaranız
  • Firma Logonuz (Bu kısımda olmasa bile sembolik logo kabul edilecektir.)
  • Firma Yetkili kişi
  • Anahtar Kelimeler
  • Hakkımızda (google aramalarında daha önde ve hızlı çıkmanızı sağlayacaktır kopya içerik kullanmayın lütfen ! Bu alan Özgün ve Türkçeyi düzgün kullanarak yazılmalıdır. Verdiğiniz hizmetler amacınız kampanya duyuruları ekleyebilirsiniz. )

 

Bu alanları doldurmanız yeterlidir. Diğer bilgileri doldurup doldurmamak müşteri inisiyatifine bırakılmıştır.  Bu alanları doldurduktan sonra 2. kısım olan Konum bilgisine geçebilirsiniz.

 

2 Firma Konumunu Giriniz

Diyarbakır Rehberini Konum Ekleme

Diyarbakır Rehberini Firma Konumunu Ekleme

 

Konum alanında Adresinizi yazdıktan sonra haritadan kontrol etmeli eğer yanlışlık varsa düzeltilmelidir. Konum bilgisi bulunabilirliği arttırmak için koyulan bir servistir. Yanlış girilmesi firmanıza gelecek olan müşterileri yanlış yönlendirebilir. Bu nedenle yanlış olmamalıdır.

 

Konum bilgisi adresiniz ile doğru orantılı çalışır. bu nedenle adres bilgisini doğru yazmanız önem taşımaktadır. Adres yazıldıktan sonra harita fare ile büyütülerek konumun doğruluğundan emin olabilirsiniz.

 

Harita 2 seçenek içerir normal harita ikinci seçenek ise uydudur. Konum belirlerken uydu seçeneği binanızı görmenizi rahatlaştırmak da ve doğruluk oranını arttırmaktadır.

 

Bu bölümü de ayarladıktan sonra aşağıdaki Devam Et butonuna tıklaya biliriz.

 

3 Firma Faaliyet Alanı Seçme

 

Diyarbakır Rehberine Sektör Seçimi

Diyarbakır Rehberine Sektör Seçimi

 

Bu bölümde solda başlıkları göreceksiniz. Bu başlıklara tıkladığınızda sizi içindeki kategorileri gösterecektir. Birbiri ile alakalı sektörlerden birden fazlasını seçebilirsiniz. Fakat alakasız sektörler seçildiyse firmanız onaylanmayacaktır.

Eğer yanlış bir sektör seçtiyseniz aşağıda Eklenmiş alanlardan ilgili sektörleri kaldırabilirsiniz. Bu bölümü firmanızı kaydettikten sonrada değiştirebilir fakat her değişiklikte firma onay sürecini en baştan yaşarsınız.

İlgili sektörleri seçtikten sonra Devam butonuna tıklayabilirsiniz.

4 Firma Önizleme

Diyarbakır Rehberi firma önizleme

Diyarbakır Rehberi firma önizleme

Firmanızın en son nasıl göründüğünü bu ekranda görebilirsiniz. Artık işlemleriniz bitmiş ve size görünümün nasıl olacağı hakkında ön bilgi verilemektedir.
Eğer bu bilgilerde bir yanlışlık varsa düzeltilmesi gerekmektedir. Bilgiler doğruysa Tamamla tuşuna basarak firma onay sürecine hazır hale getirilmektedir. Girdiğiniz bilgiler tarafımızca onaylandıktan sonra yayın için hiç bir engeli kalmayacak ve kullanıcılarımıza sunulacaktır.

 

 

Firmanızı en güzel şekilde tanıtmak için lütfen açıklamanızı özgün ve doğru bir şekilde ayarlayın unutmayın sayfanız hem estetik hemde bilgi dolu sizi tanıtan bir sayfa olmalı.

 

Sizi de aramızda görmekten onur duyarız.